درباره ما

گروه تکتال، راهنمای شما در حوزه بازاریابی، دیجیتال مارکتینگ، هوش مصنوعی و طراحی گرافیک

گروه تکتال فعالیت خود را از سال 1398 آغاز کرده است و با بهره‌گیری از نیروهای متخصص در حوزه های گوناگون توانسته است نزدیک به 100 پروژه را در حوزه های مختلف دیجیتال مارکتینگ، طراحی گرافیک و بازاریابی انجام دهد.رسالت اصلی تکتال کمک به کسب و کارهای بزرگ و کوچک برای هماهنگ شدن با تغییرات ناشی از دیجیتالی شدن فضای کسب وکار، بازاریابی و تبلیغات است.

گروه تکتال شامل سه بخش اصلی مارکتینگ(دیجیتال مارکتینگ)، طراحی گرافیک و هوش مصنوعی است. ما با توجه به نتایج پیشنهادات اختصاصی خودمان را برای کسب و کار مرود نظر ارائه می دهیم با این حال بسته های استاندارد خدمات با هزینه های مشخص هم برای مشتریان موجود است.

 

 

ما در تکتال جمع شده ایم تا با بهره‌گیری از جدیدترین روش ها و استفاده از نوآوری های موجود در حوزه های علوم کامپیوتر و علوم رفتاری وضعیت کسب و کار شما را بهبود ببخشیم.
محمد سلطان پور
مدیر تکتال

تکتال به دنبال نسخه های معجزه گر برای کسب و کار شما نیست، ما به دنبال اصلاح قدم به قدم و بهبود مستمر هستیم. در حوزه مارکتینگ علاوه بر استراتژی بازاریابی، تحقیقات بازار، امکان انجام خدمات دیجیتال مارکتینگ مانند طراحی سایت، سئو و شبکه های اجتماعی از سوی ما وجود دارد. همچنین انواع خدمات طراخی گرافیک مانند طراحی پوستر، بنر، لوگو و کاتالوگ و همچنین انواع کلیپ های تبلیغاتی و موشن گرافیک هم انجام می شود. در حوزه هوش مصنوعی هم انواع خدمات در حوزه بهره‌گیری از هوش مصنوعی در دیجیتال مارکتینگ و همچنین تحلیل داد ها هم از سوی گروه تکتال به عنوان خدمات به متشریان عزیز ارائه می شود.

100

پروژه انجام شده

50

مشتری حقیقی و حقوقی

10

متخصص تمام وقت

تیم ما

دکتر محمد سلطان پور

مدیر مسئول و بخش بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ

محمد حسن سلطان پور

مسئول بخش گرافیک

سولماز پیکان پور

مسئول بخش شبکه های اجتماعی

دکتر نوید دانشمندپور

مسئول بخش هوش مصنوعی

عرفان جهان بخشی

مسئول بخش موشن گرافیک

سعید رستمی

گرافیست

محمد صادق نقی پور

مشاور فروش